Hirdetés

Aktív témák

  • zalika

    tag

    válasz Markgx10 #8011 üzenetére

    Helo Mark.

    Hat azert az en kerdesemre nem a legszebben valaszoltak...En megertem hogy csak viccelodtok de azert azt velem szemben elegge nagykepuen csinaltak...

    Lehet hogy hulyeseget irtam sot mostmar belatom hogy teljesen bolondsagot de meg csak 4-5 honapja edzek rendszeresen es haveroktol meg ismerosoktol hallottam hogy a protein meg az ilyen porok karosak a szervezetre,s csak felpumpaljak az izmokat de mostmar tudom hogy ez a szteroidok hatasa.

    A bekepzelt, 3szorjaro, eszoszto-dolgokat azert irtam mert irt volt meg valaki ide hogy nem tud megcsinalni 12 fekvotamaszt s erre egyesek jol leosztottak...hat istenem ha nem sportolt soha eleteben es nem eszik rendszeresen,ilyennek szuletett akkor mit tudjon csinalni??Egybol nem csinalhat meg 50 fekvot,enis csak tizzel kezdtem mostmar megy a szaz sulyozas elott bemelegitesnek ;)

    Na de mind1 elnezest kerek azoktol akiket esetleg megbantottam de ti is voltatok kezdok csak hat senki sem szeret visszaemlekezni egy kicsit.

    [ Szerkesztve ]

    - Mit mondott Hófehérke, miután szeretkezett az összes törpével? - Na, ez a hét gyorsan elment...

Aktív témák