Hirdetés

Aktív témák

  • ngabor2

    nagyúr

    válasz LOTR #31710 üzenetére

    májusban volt PRK-val műtötték, tehát nem nyílt műtét volt. október közepén kezdtem el edzeni, tehát kb. 5 hónap volt a műtét és az intenzívebb terhelés között. a doki 3 hónapos kontrollnál mondta, hogy innentől kezdve mehet bármilyen terhelés, "begyógyult" a műtét rendesen. fél évnél se mondott mást. előtte mondogatta, hogy az erős napfényt és az úszást kerüljem, amit meg is tettem.

    Vandit: van, akinek a fogyás elindításához és értelmes szinten tartásához szüksége van hasonló szerekre. én is olyan vagyok. már véget ért a kúra, és (eddig) sikerült az eredményt megtartani, illetve továbbvinni. van, aki azért gyúr, hogy nehezebb legyen, van, aki azért, hogy könnyebb. lehet, hogy ez számodra hülyén hangzik, de tényleg így van. úgyhogy amiatt nem kell mindenkit hülyének nézni, ha nem úgy kajál, nem úgy edz, nem úgy csinálja a dolgokat, ahogy te, vagy a testépítők jónak látják, vagy épp ajánlják. ha kicsit jobban utánanézel, annak a fórumnak semmi köze a gyúráshoz, csak a reductil-es fogyásról szól. remélem többet már nem kell olyat szednem.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák