Hirdetés

Aktív témák

  • LOTR

    addikt

    na egy kis beszámoló
    lassan 3. hete eszem a tribu-x -et, napi 3 kapszula (több helyen is írták, hogy ennél többet ne egyen az ember, hát betartottam), de az ég világon semmi változást nem tapasztaltam, vagy lehet ha nem szedtem volna, akkor ennél is rosszabb lenne a helyzet...
    van még egy kicsit több, mint 1 heti adag, de nem hinném, hogy az hozná meg a valamilyen hatást, ugye amikor vettem azt mondtam, hogy ha placebo bejön, akkor már megérte, hát nem jött be, úgyhogy kidobott pénz volt, többet ilyet nem veszek, sőt nem is ajánlom senkinek

    viszont érdekesnek tartom, hogy csak fekve és vállbólnyomásban gyengültem (bár nem jelentősen), másból nem, sőt van amiből erősödtem is a diétám alatt (bár ha azt nézzük, hogy fogytam így pl húzodzkodást, tolódzkodást, guggolást könnyebb súllyal csináltam, akkor lehet nem is erősödtem)

    összegezve a diétámat -amit már kb a hónap 2. hetétől nem csinálok- egy darabig ilyet biztos nem csinálok, megpróbálom megoldani a ''tömegelést'' relatív alacsony tzs-ral, nem való nekem a 3+ hónapos diéta
    186cm/77kg 10%tzs-ral a jelenlegi formám, ahogy kicsit összeszedem magam jönnek a képek is

    One Ring to rule them all

Aktív témák