Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Studi

    addikt

    válasz Studi #59021 üzenetére

    Ma reggel le is teszteltem. Csalódtam. Kellemesen!
    Érdekes mód hogy lapos a lábujjaknál az futás közben sokkal kevésbé zavart, mint próbánál, sétánál. Utcai cipőnél kegyetlenül idegesítene (írtam korábban a viszonyom az Air Maxszel...), viszont ahogy elindultam ez már nem került fókuszba.
    Meleg. Esős, taknyos időre vettem, ma ugye nem az volt. Viszont érezni, hogy a cipő szellőzése értelemszerűen gyengébb. Nekem nem szokott fázni a lábfejem, ebben kifejezetten melege is volt, jobban, mint a GTX-es terep Salomonban.
    Sarok: én összeverem a bokám futás közben. Ez különösen kellemetlen a terep Salomonnál, ahol olyan éles bütyök van a sarkán, hogy konkrétan véresre verem a bokáim. :DDD Ennél viszont amilyen hülyén néz ki a keskenyített talprész a sarkán, olyan hasznos. :D

    11km-t futottam, a másodiktól 250m-eket megküldve minden km elején, a köztes részeken 6 körül tartva. Érzésre kellemesen adta a gyors tempót is. A végén megnézve az eredményeket lepődtem igazán meg, ezek hozzám képest nagyon jó idők. (az utolsó az enyhe lejtőre jött ki, de a HR-ből látszik, hogy azért meg is nyomtam :D) Brooks Adrenaline 20 az every day trainerem, ahhoz képest ezzel jobban pörgött a lábam.

    Pace    Dist    HR    
    3'42"    0,28    168    
    4'02"    0,27    159    
    3'55"    0,27    163    
    3'52"    0,27    166    
    4'03"    0,26    166    
    4'00"    0,27    169    
    3'49"    0,27    169    
    3'54"    0,23    177    
    3'33    0,29    180    (slope)

Új hozzászólás Aktív témák