Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    válasz liszi70 #96157 üzenetére

    Nézd...bizonyos tapasztalat eltelte után bizonyos dolgok elég egyértelműek....
    A tiszta ezüst például - a köztudomással ellentétben - sokkal simább és élettelibb, mint a tiszta réz....
    És ennek ellenére vannak rendszerek ahol a tiszta réz még mindig nagyon jó...
    Nos minőség....én nem értek a lovakhoz, de nálam mindig kibukik ha valami nem "gyere be"...most is volt itt nálam valami milliós kábel és kissé köhögtem tőle....természetesen vissza is adtam....
    Mikor már rendszerben gondolkodsz, akkor a rendszer határoz meg minden egyes új elemet....ha nem tetszik neki, akkor kidobja...lehet hazudni magunknak, másoknak, de előbb utóbb érezzük, hogy valami nem kerek....
    Lehetséges becsapása az agynak, a pénztárcánknak, de előbb utóbb (nem abx teszten) érezzük, hogy nem ilyen lovat akartunk....jobb esetben visszaadjuk, rosszabb esetben élünk a gyanúperrel, hogy ez nem az aminek leírták...
    Ez egy bonyolult folyamat, nyilván része ennek az is, hogy belső körben vásárolunk, illetve akiről egyszer kiderül hogy "csaladi" attól nem vásárolunk többé...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák