Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz #48613632 #157942 üzenetére

    nálam 4-ig teljesen kerek :K sőt szívesen néztem volna egy 5. részt, ami onnan folytatja, hogy Ripley-ék leszállnak a földre és elszabadul a pokol (a 4. részben Johner is felkeltette az érdeklődésem, hogy "milyen lehet az a föld, amit ez a tapló is egy sz*rfészeknek tart?")

    ...szerintem akkor tudna jól működni a franchise, ha találnának egy Ripley-hez hasonló karaktert, akire lehet építeni több részen keresztül... Noomi Rapace szerintem nagyon jó karakter volt a Prometheusban, erre kinyírták, majd behoztak helyette egy olyat a folytatásban, akire abszolút nem emlékszem... SW+NR is nagyon jól vitte a karakterfejlődést, ahogy lényegében civilből edződtek :K mindenekelőtt kellene egy viszonylag fiatal színész(nő), akit bemutatva közelinek éreznek a nézők... kifejezetten jól működik Alien sorozatban, ha nő kapja ezt a szerepet, mert a másik oldalon is a queen az igazán badass és sok párhuzamot lehet közéjük rakni... :K ezt a Jenna Ortega-t nézem, hogy szép lassan nextgen Michelle Rodriguez-zé fejlődik... jól hozza a különböző karaktereket is, most a Wednesday-el megvan mögötte a hype is: vele tutira meg lehetne fertőzni a mostani tizenéves korosztályt "Alien-fanatizmussal" :DDD ...már ha nem cseszik el a háttérsztorit sem

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák