Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz mephi666 #157939 üzenetére

    Covenant zsákutca szerintem is, de erről most azt olvastam, hogy teljesen békén hagyja a folytatásokat, és visszatér a gyökerekhez. Úgy legyen. Gyakorlatilag a 2. rész Aliens óta lejtmenet az egész frencsájsz. Igen,. a Prometheus adott némi reményt, de aztán a Covenanttal rendesen arcul köpték a rajongókat, úgyhogy Ridleynek van mit bepótolnia.

    LendvaiFeri1
    Szerintem, azt a vonalat el kell felejteni. Valószínűtlen, hogy bárki a jövőben újra hozzányúlna. Legalábbis jelenleg.
    Viszont, ha abból, indulok ki, hogy felfutóban van a streaming, illetve mindenki univerzumot építget, akkor azért lenne benne, illetve van is benne annyi potenciál, hogy érdemes legyen újra elővenni, de mondjuk sorozat formájában. (Gyorsan hozzáteszem azért, hogy semmi ilyenről nem tudok)

    update:Esetleg animációs sorozatként? Ha ilyen Bad Batch stílusban lenne rajzolva, az azért eléggé odab.szna, hmmm ... ????

    Viszont itt nem játszik az időutazás, vagy a multidimenzionális, párhuzamos univerzumok, hogy bármit csak úgy megváltoztassunk, ami előtte le lett fektetve. Úgyhogy kemény dió, de talán nem lehetetlen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák