Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Louro #105899 üzenetére

    ja, én meg először a contest-et nyomtam, csak egy idő után úgy éreztem, hogy egész nap játszani kellene vele, hogy elérjek valamit, majd becsömörlöttem és hagytam... a puzzle quest lazább, nem kell annyi idő és úgy érzem haladok is jól a saját ütememben :K

    iw-ban szerintem 1-1 húzással kiiktatnak több régi hőst is... tippre leépítik a jelenlegi felhozatal 80%-át :K ez nem feltétlenül rossz, de tuti nem lesz olyan drámai, mint a logan-ban wolverine és a prof halála... nekem olyan érzésem van, hogy rámennek ezután a női vonalra, mert megmutatták, hogy dc-nél ww-el simán be lehet vonzani a női nézőközönséget, ami plusz bevétel... jöhet majd cpt america helyett cpt marvel, thor helyett a női változat, de van még csomó karakter, akinek van női megfelelője: she hulk, spider woman (habár a pókgyerekre még építeni fognak), x23, stb... (iron man-nek is van női verziója)

    #105900: nightcrawler... ő is jó karakter :K

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák