Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crucio

    aktív tag

    Sziasztok!

    DELL Latitude 5591 vásárlásán gondolkodom magán felhasználásra, illetve szeretném a későbbiekben munkára befogni. (ez kifejezett célom) Szoftverfejlesztőként dolgozom, így az volna a target, valamint a filmnézés - később akár TV-re is kötve.
    Szerencsére kb egy napja felkerült a Latitude 5591, 8850H processzorral. Annyira új, hogy árukeresőn sincs még fent. Azért ha valaki tud olcsóbban, akkor jelezheti. :DDD

    Kérdésem volna a DELL NBD garanciával kapcsolatban:
    - Ha ssd-t cserélek, bukom a garanciát?
    - Ha memóriát teszek bele pluszba, bukom a garanciát?
    - Valahol mintha olvastam volna, hogy 3-ról 5 évre kiterjeszthető, azt hogy kell? Lehetséges?

    Illetve konkrétan a Latitude 5591-gyel kapcsolatban:
    1. Ebbe tudok tenni egyszerre SSD-t és HDD-t? A termék honlapja alapján nem tiszta nekem.
    Ezt írja:
    Merevlemez: max. 1 TB, hibrid, OPAL SED opciók
    SSD M.2 2280 SATA: max. 512 GB, OPAL SED opciók
    SSD M.2 2280 PCIe/NVMe: max. 1 TB, OPAL SED opciók

    2. Mi a hozzáértők, sokat látottak véleménye ezekben a Latikban található kijelzőkről? Normális minőségű? Nem mintha változtatna bármin is a részemről, a színhelyesség fejlesztés közben olymindegy
    3. Tartóssággal mi a helyzet? Nem melegednek túlságosan ilyen vékony házban? Nem rövidíti ez az élettartamát?
    4. Mi a tapasztalat a wifivel? Megfelelően erős?
    5. Mennyire tartósak? Következő ~5 évre jó választás? (zsanér, csatlakozók, billentyűzet, stb.)
    6. Trackpoint milyen?

    Más kérdés:
    Alternatíva?

    OFF: Ezeket a kérdéseket a Milyen notebookot vegyek? topicban is feltettem

Új hozzászólás Aktív témák