Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ice&Lime

    veterán

    válasz runner 125 #30858 üzenetére

    "De, továbbra is azon az állásponton vagyok, h úgy kérdőjeleztek meg dolgokat, h Ti nem használtatok ilyet."
    én nem használtam és nem használok olyan laptopot, de viszont volt szerencsém vele eltölteni 2 órát és megvizsgálni.
    ahhoz, hogy valamiről megállapítsam, hogy benyomódik/horpad vagy ahogy akarjuk úgy hívjuk már mindegy, ahhoz elég pár másodperc is, de 2 óra már bőven elég.
    mennyi időbe telik, hogy az ember az ujját rátegye a laptop fedelére és lenyomja? fél év vagy 1 év esetleg 2 év? :U :)
    ez a művelet kb. 2-3 másodpercet vesz igénybe.
    ezért nem is értem, miért kell ahhoz használni 1 évig vagy akárhányig, hogy valamiről megbizonyosodjon az ember, hogy az a valami rajta benyomódik...
    benyomódik, na bumm és akkor mi van, ez is egy ilyen laptop mint a többi csak annyival másabb és jobb, ami viszont jó, hogy van a horpadós tető és a kijelző között egy fémlemez, na, most ezt olyan nehéz beismerni?....

    ez mellébeszélés, vagy horpad vagy nem, ez ilyen egyszerű és kész. odamész, megnyomod, horpad vagy nem, ennyi.

    (#30855) masholnap: "boltosok nagy része be nem vallaná, hogy selejtet árul, pedig tudja. vagy ha nem tudja, az még rosszabb ha meg még akadékoskodik is, az a legrosszabb."
    persze, hogy nem vállalja be, mert kiderül róla, hogy mások kárából él, és ha kiderül, akkor nincs zseton új bömösre.
    minden vásárlónak vernie kellene az asztalt, tudnia a jogait és ha ostobának nézik mindenkinek be kellene írnia a panaszkönyvbe is ezerrel.
    egyébként jól tetted, hogy nem hagytad magad.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák