Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ajándékok

    aktív tag

    válasz Degeczi #1288 üzenetére

    Át kell néznem, de egyszer kell 1-et kattintani és utána csak 1 mezőt kell figyelni és karbantartani.
    És a magyar szerzők neve magyar sorrendben lehet.

    "egyetlen Ctrl-C, Ctrl-V" Ezt légy szíves részletezd!
    Nekem sokkal több: 3 kattintás a néven, aztán kijelölöm, aztán ctrl-x, a szóközt is törlöm, a másik helyre viszem a kurzort, ctrl-v, beirom a szóközt.
    Bár most találtam 3 lépéses módszert:
    Author oszlopban a mezőn jobb click, kiválasztom a copy to author sort-ot és bal click
    Jó lesz így? Bár még ez is 3* annyi, mint ha lenne erre egy jelölő négyzet, és ha javítom a nevet, visszaáll a rossz sorrend, újra kell csinálni.

    Duplikáció szűrésre adtál ötletet. Nem szerzőre, hanem méretre kell rendezni, így egymás mellé kerülnek a töröltek.

    "akár egyesítheted is..." Mi van akkor, ha több féle borító van 1 könyvhöz (különböző kiadások) és a könyv formátuma is ugyan az? Valamelyiket törli vagy átnevezi őket?

    Beállítható valahol, hogy a borítót milyen minőségben tömörítse? Nem mindegy, hogy 200k vagy 40k a borító, miközben nem veszem észre köztük a különbséget

    Ha kijavítottam a szerzőket, címeket és egyben letöltöm a meta adatokat, kiválaszthatom egyszerűen könyvenként, hogy melyik borítót akarom vagy egyesével be kell lépni a meta adat szerkesztőbe?

    A fülszöveget bele tudja tenni a könyvbe, hogy calibre nélkül is megmaradjon?
    borító, fülszöveg, könyv szövege lenne szerintem a legjobb sorrend.

    Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

Új hozzászólás Aktív témák