Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CptAdamica

    veterán

    válasz bul07 #13442 üzenetére

    Az a baj, hogy te nem az a játékos vagy, aki leírja csak a véleményét, te leírod és ugyan úgy nyomod tovább, minden nap ugyan azt, de ez volt bármelyik Battlefield résznél. Általában 4 terület miatt sírsz:

    1, Ugyan olyan, mint a COD: Ami persze igaz, amennyiben egy nagymama vagy és minden lövöldözős játék ugyan olyan neked.
    2. Járműveket nehéz szerezni: Mutass egy Battlefield részt, ahol könnyű volt tankhoz jutni, vagy valamelyik nehéz/könnyű helihez... Mindenhol ez a harc ment értük, annyival másabb, hogy most már 32 helyett 64 játékos pályázhat rá, de így sem lehetetlen. Tegnap pl 3x kis heliztem, 1x tankoztam, meg 2x az új kis tankot is elhoztam...
    3. Járművel nem rongyolhatsz be csak úgy a lecsóba: Hát istenem, szőrnyű tényleg, hogy a tankok általában támogató funkciót töltenek be a csatatéren.
    4. Most ennyi játékos volt, most annyi játékos van: Ez meg részben szokásos bul user error, például amikor kikapcsoltad a cross play-t, aztán vártad a csodát, hogy tele szervereket kapj. (Bár nem tudom most bevan e kapcsolva)

    Ezen kívül még sokszor szivatod magad, például amikor "eltűnt" a gránátod és azon lovagoltál napokig, aztán arról is kiderült, hogy a szokásos bul user error.

    Megyen!

Új hozzászólás Aktív témák