Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • devilinsid3

    addikt

    válasz Stunts666 #18184 üzenetére

    nem védem sem plezs-t sem a gyereket akit linkelt, DE
    (és az az érzésem, hogy ezt kevesen fogják fel)
    mi van, ha úgy kezdett az elején, hogy nem csalt? letolt 300-400 órát sikertelenül, kb. 25% accuracyvel amit max. elért hack nélkül
    de rájött, hogy van egy olyan aim amit igen nehezen szúr ki a pb. meg a nem tudom mi és azóta használja amivel lő lazán 60-70% accuracyt, mert kicsit okosan is tolja azaz nem minden lövésre kapcsolja be pl.

    ezt azért a körben játszók jobban meg tudják határozni, hogy ki csal (vagy tolja érdekesen)
    múltkor is hc tdm-en volt 1 érdekes low level gyerek aki derékszöget lazán fordult felém mindig, de Halyhun-t pl. csak 1x lőtte le ilyen érdekes fordulattal..
    nem feltétlen kell mindig az agyatlan 100% accuracy meg fejes csalókból kiindulni, mert ha kis esze is van hozzá és azzal együtt használja az még durvább, mintha csak simán aimozna szerintem

    #18190) csaba951 vehetnél nekem is egyet.. ha ennyire felvet a pénz, hogy Originen rendeled elő basszus.. ;]

    [ Szerkesztve ]

    /// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

Új hozzászólás Aktív témák