Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Barthezz2

    MODERÁTOR

    Sziasztok!

    Adott egy 64Gb-os SanDisk microSD kártya, kb 55Gb adattal.
    A kártyán lévő adatok megnyithatóak, lemásolhatóak eddig semmi gond, de! Se törölni az adatokat, se formázni a kártyát, sem törölni a partíciót nem tudom.

    Ha letörlöm az adatokat pl TC-vel, akkor eltűnnek, jelzi, hogy szabad az egész terület, de ha lecsatlakoztatom a kártyát, majd vissza, újra a régi adatok figyelnek rajta. Megcsináltam azt is, hogy letöröltem mindent, felmásoltam 5x Gb adatot. Minden szépen végigment, de az új adatokat nem tudom megniytni, és ha ki-be csatlakoztatom PC-re, akkor megint a régiek vannak ott.
    Formázásnál exFAT-ra nem tudja, NTFS-re állítva végigfut a gyors formázás, de akkor is csak látszólag töröl, ha megnyitom a kártyát még mindig ott van minden.

    Lemezkezelővel próbáltam a partíciót törölni, kiírja, hogy kész, de nem, nem törli.

    CMD-ben unmountolva toltam rá egy format-ot, de így sem jött össze neki.

    EAUS Partition manager free változatával is próbáltam újrapartícionálni, de ez sem tud vele mit kezdeni.

    Mindeközben a rajta lévő adatokat gond nélkül tudom használni és másolni.. Döglött a kártya, vagy mi ez?

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák