Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrDerekas

    addikt

    válasz -FLY-> #52165 üzenetére

    Értem és örülök, hogy megoldódott. De akkor sem tudom nyugodt szívvel ajánlani a giga lapokat. Ha követed ezt a topicot, te is láthatod, hogy majd a negyede a kérdéseknek giga lap kapcsán vetül fel, alaplaphiba - tehát amikor valóban az alaplap a hibás, nem user és egyéb periféria hiba - esetén. MSI az előnytelen kiosztás és elrendezés terén esik hibákba, a giga meg az olcsóbb alkatrészekkel. Nem véletlenül lehet tízezer forintonként 1-2 ezressel olcsóbb, mint a többi gyártó, azonos specifikáció esetén. Ettől még mehetnek éveket ezek a lapok is, csak épp nem érdemli meg az "ajánlott" jelzőt. Asrockot meg szemrebbenés nélkül ajánlani tudom, mert 7/24 teszi a dolgát mind a sajátom, mind pedig azok a darabok, amiket másoknak építettem be. Évek óta bizonyít minőség terén. Az ASUS-al anno szívtam, azt pusztán un-szimpátiából nem ajánlom :) De hülye lennék lehúzni, mikor látom az átlagtapasztalatot azokkal a lapokkal. Sokan és megelégedéssel használják azt a márkát is.

    www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

Új hozzászólás Aktív témák