Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    válasz moonguru #41455 üzenetére

    Szia :)
    Nem meg oldottam a fos klaviatúra volt a hibás!A fene belé évek óta szerelek gépeket,és telepítek ilyenbe még nem futottam.Eléggé be paráztam mikor USB port hiba is fel merült akkor kuka a 70 ezres lap.Szerencsére amit tanultam tudtam hasznosítani.Mindig ott kezdjük a hibakeresést mikor bele rakunk valamit.Klaviatúra volt szóval meg lett a bibi.Elég érdekes volt az egész USB portot le fagyasztotta ilyet még nem láttam.Azt a klaviatúrát is szét töröm 2000 forintos fos,vagy Iponba vissza viszem,és egy jó suhintással hozzájuk vágom.70% a amit onnan vettem selejtes volt,vagy garanciáztatni kellett.Nem tudom lehet engem rühellnek,de utána néztem nagyon sokan panaszkodnak rá.Én évek óta egy lakás árát nekik adtam erre megint selejtest kapok :D Na mindegy marad a Hardverker :) Ott legalább egyből cserélnek,és korrektek sokkal.Na mindegy nem rontom a boltot viszont meg érdemelnék rá menne a fogyasztóvédelem,és le tesztelnék miért ennyi a szar náluk. :(( :(((

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák