Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    válasz norbert1998 #41446 üzenetére

    :DDD
    Dehogy arra vigyázok.Ez a harmadik ebben az évben :D Veszek egy box zsákot.Amúgy tökéletesen megy úgy néz ki a billentyűzet vágta haza az USB portot.2000forintos hulladék fos ki lett dobva,és rá tettem a HP klaviatúrámat.Új egér is van azóta semmi baj.Viszont egy kérdés.Az Adobe Flasht fel raktam,és a Youtube videók szaggatnak.10x volt oprendszer csere.Windows 8.1 X64,és Windows 7 Pro X64 alatt is ez volt.Akad mint az atom időnként rohadt idegesítő.A jelenség észlelése,és vissza vezetése egy új alaplapi ami most van Asus Maxumus V Formula,és egy Core i 7 2600K.Azóta okozza ezt.Bővítmény minden takarítva van ki próbáltam mindent.Biosz csere,és szoftver.Amúgy az az érdekes az alap Windows Adobe Flash alatt nem akadt amint fel raktam a frisset,mert vannak videók amik kérik.Az alap csak 480p ismer.Viszont a friss már 1920x1080 is ami a monitorom Natív felbontása.Nos a következő le vettem 480p re amit az alap tartalmazott,de ugyan az.Rohadt idegesítő néha gumibottal b@sznák rá a gépházzal de akkor oda fél milka.Videókártya is frissítve,de azt tanultam mindig ott keresd a hibát amit utólag raktam be,és mikor jelentkezett.A klaviatúrát is így szűrtem ki szóval sok pénzt meg úsztam :) Tippeket előre is köszönöm. :R

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák