Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dan86

    csendes tag

    válasz KiSSuE #24630 üzenetére

    Köszi a választ!
    Szétkaptam atomjaira a gépet, majd precíziós módon összeraktam, és azóta az alaplapról jön a jel rendesen mindenféle video porton, ott már nincs gond.
    Ami vicces, hogy a VGA-ról továbbra sem kaptam "outputot" sem HDMI, sem DVI kimenetekről.
    A régi Windowst újratettem, de ez sem oldotta meg a gondot, csak akkor volt hajlandó a VGA "jó képet vágni" amikor kapott egy új drivert (CCC).
    Ami furcsa, hogy jelenleg is úgy működik, hogy csak akkor van kép, mikor betölt az oprendszer (ergo a driver érvényesül).
    Amíg bootol ( BIOS-ba való belépési lehetőség, illetve win logós időszak), tehát amíg tölt az oprendszer, addig továbbra sincs kép a VGA-ról.
    Ez nem is lenne olyan nagy baj, mert az alaplaphoz tartozó programmal, a win alól is kezelhetem a BIOS-t, de mégis idegesítő, hogy az MSI Z77A-G45 alaplap a gyári értékeken ilyen módon nem kompatibilis az MSI R7850-2GD5T/OC VGA-val. :DDD :DDD :DDD
    BIOS-ban próbáltam túrni, de nem találtam olyan beállítást, ami segített volna.

    BÁRKI, BÁRMI ÖTLET, javaslat? :DD

    Köszönöm,
    Dani

    [ Szerkesztve ]

    " Dan86 felhasználónak 36 pozitív és 0 negativ értékelése van a régi értékelési rendszer alapján fórumon! "

Új hozzászólás Aktív témák