Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz blakey #8618 üzenetére

    jaaaaa.... már értem annyira nem követtem a pályafutásod hogy milyen BOX od van!

    így világos, én is azért vettem a MiniMX -et mert én is másik típust szerettem volna a MiniMX III mellé :)

    Már volt másik 2 típusom S905 ből Egreat MXq Pro 4K val kezdtem az S905 sort aztán ugye jött az ajándék Beelink GT1 majd vettem a Sunvell T95Max ot ami ugye hibás volt, de közben(mikor még nagyban ment a tárgyalás GB -vel garancia ügyben) lett jó áron MiniMX III EU raktárban így rendeltem 1et, aztán ugye vége lett GB vel a 2 hetes húza vonának és végre vissza utalták GB Wallet re a T95Max árát aztán ugye bő1 hete lett szintén EU raktárban MiniMX jó áron amit nem bírtam kihagyni így vettem 1 et ebből is! Van még mindég több mint 30.dolcsim GB Wallet en de már nem kell egy 4.ik box most épp elég a 2.db S905 + a S912es GT1

    A Sunvell T95Max ot meg eladtam kedvezményes áron, természetesen úgy adtam el hogy tudatában volt a vevő a LAN os hibájáról hogy csak 100.as hálózatban megy, vagy olyan LAN kábellal amiben nincs bekötve a Gigabit rész, csináltam is neki hozzá egy ilyen adapter ha gigabit hálóba köti csak a box elé teszi és leszedi 100.asra.

    Viszont minap megpillantottam egy Zidoo X8 ast, egy ilyet azért még bevállalnák már csak a 3D MVC Frame Packing tudása végett is! De sajnálom rá a 120.dolcsit meg még a tréfa is rájönne mert ilyen nincs sehol EU raktáron úgy meg már sok lenne nekem!

Új hozzászólás Aktív témák