Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VirsLee

    őstag

    válasz wwenigma #4857 üzenetére

    Mi a baj ezzel? Tényleg nem értem. Nagyon sok off topic témában adnak egymásnak kért, vagy kéretlen tanácsot az emberek itt. Ezeket a tanácsokat általában mérlegelik, aztán elfogadják vagy elutasítják, annak függvényében, hogy ki mit hisz, kinek van igaza. Nem szoktam azért írni valakinek, hogy milyen a helyesírása, de amit most műveltek az már egy kicsit fura. Ha valaki írt volna egy angol mondatot egy ordító hibával itt (pl. I are Baboon), valaki pedig kijavította volna (I am...) és szól, hogy erre próbáljon jobban figyelni, akkor jó eséllyel annyi lett volna a reakció, hogy
    - köszi, ezt mindig elrontom
    - köszi, ezt nem is tudtam, hogy így írják
    - köszi, megpróbálok jobban figyelni
    Emberek vagyunk, hibázunk és próbálunk tanulni belőle. Igazából azért írtam, mert a fejlődés ellen harcolni nem jó dolog. Ahogy a mondás tartja, jó pap is holtig tanul. Miért lenne kivétel, ha a helyesírásról van szó? Tanulható, gyakorolható, fejleszthető. Itt a fórumon az írástudás az információ közvetítésének legfontosabb eszköze. Ne álljunk már ki azért, hogy ha valaki rossz valamiben, akkor ne fejlődjön, hanem maradjon rossz, ha tudjuk, hogy ez számára Magyarországon egy hasznos tudás lenne. Mielőtt megvonnád tőlem a szót, szólok, hogy R7 1700 van a gépemben, cseréljem le 1800X-re vagy már így is írhatok a fórumba? :)

Új hozzászólás Aktív témák