Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • instantwater

    addikt

    Örömmel tapasztaltam, hogy ilyen topik is van :)

    Milyen széket ajánlanátok napi 6-10 óra használatra, aminek van deréktámasza is?

    Programozó vagyok, home officeból dolgozom.
    105 kiló 180 centi környéke.

    Jelenleg egy noname hálós hátú székem van, de ezt is örököltem az irodából mielőtt bezárt, és már előttem is használták rengeteget.

    Fáj benne a hátam, így a deréktámasz az abszolút kötelező az új székben, és nem kell a filléres minőség.

    Nemrég teszteltem egy Herman Miller Aeron size B széket egy hétig, de szerencsére visszavette a bolt, mert a fém ülőlap keret az bizony büntet.

    Valami ismertebb márkát szeretnék, mert Brexitországban élek így az ismertebb márkákat könnyebb beszerezni.

    Az Amazon féle mfavour, hbada, sihoo, umi és társait kerülném, nem tűnnek túl stabil kivitelnek, és az egész napos kényelmük is megkérdőjelezhető.

    A Redditen a /r/OfficeChairs subon szinte csak USA beliek laknak, így az ott ajánlott megfizethető székek nagyrésze nem kapható UKben.

    Népszerű a SecretLab, de nekem nem tűnik túl kényelmesnek a deréktámasz céljára odarakott párna.

    A youtuben sokaknak van Autonomous Ergo szék is, de nem annyira olcsó, hogy megrendeljem, aztán egy csomó pénzért visszaküldjem, ha mégsem jött be.

    IKEA Markus/Jarvfjallet székeket kipróbáltam, 10 perc után kényelmetlenek.

    Árban olyan 3-400 GBPig mennék el ami jelen árfolyam szerint 125-167k HUF.

    Köszönöm.

    Többen kérdeztétek a kerekeket és padlóvédő szőnyeget.
    Viszont senki nem említette az úgynevezett görkorcsolya (rollerblade) kerekeket.
    Egy próbát megér.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák