Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kulfoldi

    aktív tag

    Sziasztok!

    A kovetkezo gondom, bajom van sajnos. Vettem penteken egy DFGT-t, es mar az elejen is eszleltem, hogy picit mintha jobbra allna a kormany, akkor ez meg nem volt annyira zavaro, mert uj volt meg minden, de mostanra mar elegge illuzio rombolo hogy gyakorlatilag ugy tudom egyenesben tartani a jarmuvet, hogy a kormany jelentosen jobbra all, ugyhogy tegnap este bementem a driverebe es megneztem mennyire all jobbra, akkor 5%-al, ma pedig mar 7%-al. A kormany zsir uj, egy nagy bolthalozat egyik boltjaban vettem.

    A kerdesem az lenne tudok-e ezen valtoztatni valahol a szoftverben, vagy valahol, esetleg valamit en csinaltam rosszul telepiteskor. Mikozben volt a telepites feljott egy kalibracios ablak, de ott en nem tudtam allitani semmit (pedig azt gondolnam azert van, hogy belohessem) cask tekergetni lehetett meg nyomogatni a gombokat, hogy megnezzem minden mukodik-e. Mar ujratelepitettem a drivert is es termeszetesen a neten megtalalhato legujabb van fent. Szoval letezik megoldas, vagy pedig vigyem vissza es kerjek egy masikat helyette? Ha van szoftveres beallitasos megoldas legyszi probaljatok meg ugy elmagyarazni, hogy azt tartsatok szem elott, hogy en meg elegge uj vagyok ebben a kormanyos mokaban.

    Elore is koszi!

    Laci

Új hozzászólás Aktív témák