Hirdetés

Aktív témák

  • spiritex

    veterán

    válasz #09634560 #35225 üzenetére

    Köszi a tippet, lehet, hogy szükségem lesz rá. Azért írom, hogy lehet, mert tegnap érdekes dolog történt. A Panán éppen az analóg kábeltv adókat néztem, majd a távirányítóval át akartam kapcsolni a tv-t a dvb-t adókra, hogy majd utána kihúzom a koaxot és bedugom az antennát. Láss csodát, ott voltak a mindigtv adók csodálatos minőségben!!! 1080i 50 Hz 3 adó is!!! Tehát ha jó tv-adás minőséget szeretnétek látni, érdemes megkerestetni az ingyenes mindigtv adókat, mert nálam a kábeltv koax kábelével is gyönyörűen fogja őket a Pana. Hozzátartozik a teljes igazsághoz, hogy amikor a tv Jel állapot menüpontjában megnézem az egyes adók Jelminőségét, akkor az nem olyan erős, mint antennával (8-9 helyet 3-5), és a Bit hiba arány sem nulla már, ami néha pici kockásodást eredményez, de ha ez nem lesz jelentkezik hosszútávon zavaróan, akkor én nem cserélgetem a kábeleket, és nem is költök kapcsolóra. Egy szó mint száz, érdemes rákeresni a dvb-t adókra, mert az m1,m2, duna képe fantasztikus! :Y Ezeket az adókat látva egyértelműen igaz az állításod, hogy egy HD-Ready-s C2 is egy nagyon jó tv! Persze a nagyon jó lehet még jobb, ha az m1 tényleg HD adást ad. Na, az már az áll leesése állapot...

    [ Szerkesztve ]

    Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

Aktív témák