Hirdetés

Aktív témák

  • SweetWally

    tag

    Sziasztok!

    (Az alábbiak a fórumozó szubjektív egyéni preferenciáin alapulnak!)

    Beüzemeltem a G20-at, most a rövid ám annál intenzívebb első 12 óra tapasztalatát írom le. Előre jelzem, sok újdonságot nem fogtok olvasni. :B
    Könnyen össze tudtam rakni. Rutinosan kibányásztam a talpat, és már arra tettem a TV-t a dobozból. Így nem kell egy pillanatra sem fektetni.

    Kábeles adás:
    Őszintén szólva rosszabbra számítottam. Egy 55 cm-es CRT (Panasonic, és nagyon szép képe van) és egy 37”-os LCD (SHARP, és kicsit pacás) után meglepően jó volt. Könnyedén ment a hangolás, de már vadászom a MindigTV-hez az antennát és a kártyát.

    PS3: játék és multimédia
    A játék valami félelmetes volt. Próbáltam 1080-as és 720-as játékot is, nekem pazar volt. Olyan feliratokat olvastam a FIFA 11-ben amit eddig észre sem vettem az 55-ös CRT-n.
    Képeket is nézegettem, nagyon ütött. Át kell állítanom a fényképezőt 16:9-re. :D
    DivX-et is néztem, az olyan amilyen. Nekem megfelelő a minősége.
    DVD egy szinttel jobb, nagyon szép képe volt.
    BluRay-ről két filmbe néztem bele, na, az durva volt. Erre van kitalálva ez a kijelző. Ezt nem is tudom leírni, mert ezt tényleg látni kell. Nagyon valósághű.
    És ha bekapcsoltam a PS3-at, automatikusan átrakta magát a HDMI 1 bemenetre, nem kellett nekem átkapcsolni.

    SD kártya és egyéb forrást még nem próbáltam.

    Még nem kalibráltam be, csak THX módba raktam. Szerintem ez jó lesz a bejáratáshoz. A műsorokat a bejáratás idején igyekszem úgy zoomolni, hogy logo és állandó felirat ne legyen a képernyőn. Bár tegnap este úgy kapcsolgattam egyik csatornát a másik után, hogy már magamon röhögtem. Még ghostingot sem sikerült produkálni!
    Cicergést csak full fehér kijelzőnél hallottam, ha levettem a hangot. Egyébként csendben van.
    Házimozi nagyot dob rajta, de sima tévézéshez nekem elegendő a saját hangsugárzója.

    Eddigi egyetlen negatívum a távirányító. Ezen a szinten el tudnék képzelni valami szebb, masszívabb cuccot.

    Nekem egy hatalmas és régi álmom vált valóra ezzel a tévével. Nagyon ajánlom mindenkinek, aki teheti, vegye ezt. Ár/érték arányban bestbuy.

    És tegnap este óta egy letörölhetetlen vigyor van az "arcomba égve". :DD (valami ilyesmi)

    [ Szerkesztve ]

    Nem rossz dolog a magány, ha van veled valaki.

Aktív témák