Hirdetés

Aktív témák

  • SpongyaBob

    veterán

    Üdv!

    Tegnap voltam az itteni MM-ben és szétnéztem kicsit a plazmák terén...Most végre volt kirakva U20 (ami nekem is van) és S20 egy más mellett. Megmondom őszintén, hogy mindkettőt normál beállításra tettem, természetesen ugyanaz ment rajtuk, de ha kinyomták volna a szemem akkor sem láttam köztük különbséget 600Hz ide vagy oda. A G20 az más tészta, az nem is mellettük volt, de az egyértelműen bámulatos:)
    Közben amíg nézelődtem arra lettem figyelmes, hogy jött egy család TV vásárlás szándékkal és hát az eladó akkora ökörségeket mondott neki, hogy már majdnem közbeszóltam, mert egyszerűen nem bírtam hallgatni amit mekeg.
    Azt mondta 37"-ig(!) 3,5 méter az ideális, hogy kényelmes legyen. Na mondom ok. Ügyes vagy. No meg persze mindenáron LCD-re próbálta rávezetni őket...pff
    Nem elég, hogy ki van rakva a két említett plazma mellé egy közel 400k-s samu LCD LED amin egyértelműen látszik hogy a fekete valójában szürke, de még az eladó is hülyeséget beszél.
    Mindegy Én legalább elmondhatom, hogy bemenetem az üzletbe, de hülye azért nem vagyok.. :))

    [ Szerkesztve ]

    i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

Aktív témák