Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Larry303 #30504 üzenetére

    Pontosan tudom, mert láttam, hogy GT előtt, még a CF-rel sem volt semmi baja a monitornak (észrevettem volna, ha elszíneződik), ahogy azt is, hogy ezzel nem lehet garizni. Azért majd várom a véleményedet, ha a javított monitor is elromlik. ;)
    Ált. tudja mindenki, mennyit tesztelek, szóval tuti kijött volna a hiba már ezelőtt. Szóval elfogadom, hogy most rossz a monitor, de azt nem tudod elhitetni velem, hogy ezelőtt is rossz volt, mert nem volt az (tanúkat is hozhatok rá, de fölösleges). És mivel pont akkor romlott el, amikor a GT-t betettem (ráadásul párszor még visszaváltott normális színekre, szóval az eltérés miatt elég észrevehető volt MOST), nagy rá az esély, hogy az a hibaforrás, azaz okolhatom a gyártót.
    De fölösleges ezen vitázni, te megtetted, amit tudtál, amit köszönök, a többire meg visszatérünk, ha megcsinálják a monitoromat (mert nem volt ilyen). Arra is van esély, hogy pont most halt meg valami a monitoromban, és teljesen véletlen az egybeesés. Mint tudjuk, 50%. :R

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák