Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Larry303

    addikt

    válasz katt777 #30501 üzenetére

    én voltam kint ma nálad kollega, és biztosíthatlak róla, hogy az lcd monitord hitvány panelja felelős az esetért...mivel az nvidia más színprofillal, gammával dolgozik alapértelmezésben így ezzel a kártyával rögötn szemetszúrt a monitor hiányossága...miután a monitoron levettük 100%ról a fényerőt az Ati kártyád tán még durvábban produkálta az elszíneződést...messziről látható volt, hogy a homogéntől messze van a monitorod képe...sajnos ez egy olyan dolog, ha egyszer észreveszed akkor utánna már csak erre fogsz figyelni...sajnálom, hogy így alakuklt és most derült csak ki, de ezért ne a kártyákat (gyártókat) hibáztasd...azt nem értem, hogy összedobsz egy cf rendszert és akkor egy ilyen hitvány monitorra nyomod rá a gépet...amúgy most mondom, hogy teljsen felesleges a monitort szervízbe vinned, ugyanis sajnos ez önmagában egy ilyen gyenge konstrukció...nincs mit tenni sajnos...én most is azt javaslom, hogy próbáld meg úgy belőni a monitort, ill. a kártya színprofilját, hogy a minnél kevésbé legyen észrevehető a jelenség...tedd át szrintem hidegebb színhőmérsékletre és így eltűnik a piros...igaz a kék-zöld árnyalat vszeg nem fog eltűnni, de a piros a zavaróbb uis...
    üdv!

    [ Szerkesztve ]

    https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

Új hozzászólás Aktív témák