Hirdetés

Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Horbal #41016 üzenetére

    CLS:
    Many people automatically associate Nikon’s “CLS” flash system with wireless off camera flash – and for many users, this is the most utilized aspect of the Creative Lighting System.. However, Nikon’s Creative Lighting System is an umbrella term for a new generation of flash units with many advanced features. In addition to wireless triggering, the CLS generation of flashes brings with it advanced beam patterns, AF assist beams built into flashes, high speed sync, flash color correction, and advanced i-TTL fill flash.

    Nem hiszem hogy tudna, ahogy azt sem hogy aki ilyen szinten használja a vakut, többmilliós felszerelés mellett nem tétel neki hogy milyen vakut vesz.

    Viszont van egy igen jelentős 'tömeg', akiknek csak kell egy normális vaku.
    Mi kellett nekem? Forgatható, dönthető fej, saját diffúzor és fényterelő. Tudjam slaveként is indítani(akár nappal is), ehhez legyen talpa, lehessen állványra rakni. Legyen használható AF fénye (468II-nek rohad jó van!). Opcióként ne kelljen zoom obi esetén lehetőség szerint kézzel baxtatni a fejet, temészetesen ttl-es legyen (kompenzációval), meg persze manuális lehetőség is legyenek rajta. Monti versenyek miatt jól jön hogy második redőnyre is megy - meg persze ne egy tejfölöspohár minőségű burkolata legyen. Ja, az erő/gyors újratöltés közül nekem utóbbi sokkal fontosabb (eleve szeretem ha jobban ki van exponálva kicsit a háttér is).

    Nekem a 468II kellett, ami ha a nikonhoz ragaszkodnék akkor...
    -SB400 az semmi, a nagy vázak zsebben hordós vakuja, meg dönthető, pont.
    -SB700 alalkul, de hiányzik pár -nálam- sűrűbben használt dolog, de már ez annyiba kerül, amennyiért nem tudnám megvenni/ennyit nem is adnék érte.

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Aktív témák