Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • kekegsm

    őstag

    válasz iza_ #11889 üzenetére

    Iza, te rendkivul egyszeru vagy. Idejossz, kerdezel, mi valaszt adunk, erre te azt mondod hogy nincs igazunk, es te jobban tudod. Es hogy mi butak es tudatlanok vagyunk es nem ertunk hozza.

    1. Akkor mi a fenenek kerdezel, ha jobban tudod
    2. ha jobban tudnad, akkor nem irnal hulyesegeket
    3. Ertekelhetned, hogy probalunk segiteni, amig nem vagy bunko. Marpedig te nagyon bunkon viselkedtel
    4. A tobbi valaszadoval nem vagyok tisztaban, de en speciel a Siemens/Microsoftnal vagyok rendszermernok, a kezem alatt van 60 PC, 25 laptop es kb 20.000 szerver. elotte laptopszervizeskent is dolgoztam, kb 6000 laptop ment at a kezeim kozott. Sajat magamnak volt kb kettucat laptop. Elotte is halozati kornyezetben dolgoztam, rendszergazdakent, volt ott minden, laptoptol a kavefozoig. Van jopar certifikaciom, pl CompTIA Server+, Network+, A+, HP ASP, DELL SE, most csinalgatom az MCSE-met. Szoval hulye azert nem vagyok hozza. Es itt megkerdem, hogy veszed a batorsagot, hogy te megiteld a mi tudasunkat?

    Es igazad van, nem vagy kozenk valo. menj a kozmetikushoz meg a fodraszhoz, ok biztos tudnak segiteni laptopvasarlas ugyeben. Mert a mi oszinte segitsegunk nem volt eleg neked.

    peterkeT: legyszi, ne torold ki, tudom milyen lovagias vagy, de ami sok az sok...

    Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

Aktív témák