Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrChris

    nagyúr

    válasz Kukcaman #12652 üzenetére

    Már nem emlékszem, szerintem valamit talán hozzányúltam, de fogalmam sincs, se CineD, se LUT szerintem nincs rajta.

    Eredeti Glidecam? Ami kínaim van és meg is buheráltam ha jól megsúlyozom (kamera+nagylátó obi+hangrögzítő) akkor viszonylag jó, ha még nehezebb akkor már nagyon jó. Rátettem a 180mm-es Oly OM-et, azzal már másfél kiló a teteje és így lenne ideális a mozgása, körbe tudom szaladni az oszlop részt és nem igazán fordul utánam. (Csak ebben az esetben az ekv 360 meg a krop használhatatlanul mozog, értelmetlen.) Aszem egy bizonyos súly alá steadicammel nem lehet menni, kell egy kis tehetetlenségi tömeg ami legyőzi a súrlódást. Muszáj lesz szerkeszteni felülre plusz súlyt.

    A túlexpó, alexpó, helyes expó szerintem géptípus függő. Mintha Tuninger írta volna az A6300-asával meg túl kell exponálni és úgy tud többet, jobbat kihozni.

    A GX80 fhd-ja gyengébb mint a volt G6-omé és nagyon nagy a különbség a 4k-ból kroppolt fhd-hoz képest ami egyébként is valahogy jobban bírja így az editálást. Lehet túl nagyok az igényeim. :D

Új hozzászólás Aktív témák