Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    Jófejesek ezek a telekomosok :D

    100-asnetnél a 15 a garantált, 61 az egész jó arány...
    Majdnem mondtam neki, hogy igen, benzint is úgy tankolok, hogy 100 km-re, és elmegyek vele 15 km-ert az nagyon jó :D

    Helyette mondtam neki, hogy itt eleve 30-as net volt arról váltottam 50-re, és minden mindig fullon ment. (pedig időközben átírták 15-re az elérhetőt(honlap), és akkor kerestek meg és mondták ezzel nem kell foglalkozni van már 50- és tényleg fullon volt). [azóta MÁR 100-as is elérhető, és csak ott engedélyezik, ahol erre tényleg van lehetőség). Értem én hogy van esetleg veszteség, na de azért ha kb a fele hiányzik, akkor vmi tuti nincs, rendben bekötve/ változtatva.

    Múltkor vmelyik ügyfélszolgálatos azt mondta vmi nicns rendben nálunk 64mb/s van, a hálózat meg 62-őt bír... akkor hogy lehet erre 100-as netet engedélyezni, nem felelőtlenség? Vagy szerintetek előbb engedélyezik utána fejlesztik? nem értem :D

    Most ezt a Boondingot, akkor hogy is lehet megoldani meg csinálni?
    Az oszlopon kell vmi működniük, és behúzni a házhoz igaz? vagy tovább is kell vmit?

    Másik erre lehet boondingot kötni? nem kell másik eszköz hozzá?

    http://krizzyla.blogspot.hu/2012/11/zte-zxdsl-931dii.html
    [link]

    És ha ezt bekötnék, arról nem kellene értesíteni, vagy jelen lennem, hogy egyáltalán műveltek vmit?

    Az eszközben vhol látni,hogy van bloonding aktív funkció/bekötés??

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák