Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Livius

    őstag

    válasz spici #90934 üzenetére

    Szépen leírtad a jelenségeket, a nagy "netthuszáros community" ezt nevezte el SNR locknak, persze eddig sok esetben a T akármilyen embere a telefon végén vagy nem tudta mi ez, vagy tagadta hogy lenne ilyen, vagy tudta, hogy van valami, csak nem így hívja.

    Nálam eddig 3 évente rendszeresen a nyár elején a nálad leírt 2-es eset következik be, beesik a maximum és a tényleges 30Mb/s-em helyett már csak 24-28 Mb/s-van, rendszeresen évente egyszer. Jah és mikor jelentem hibára, megállapítják, hogy minden rendben, amúgy tökéletes a vonal, és csak nagy nehezen hajlandóak csak foglalkozni ezzel, hogy visszaállítsák az alap profilt és esetleg még hozzanak egy új HGW-ét.

    Persze ilyenkor már évről-évre előjön az, hogy a visszaállításoknál a maximum évről-évre már kevesebb, kiszámoltam, kb 5-6 év, és ilyen ütemben már a 30 Mb/s se lesz elérhető teljesen nálam semennyire. :C 2014 körül simán volt 55 ezer maximum, 2015-re már lement 50 ezer maximumra, 2016-ban már csak kb a 48 ezer maximumot tudta, most megint 2017 nyarán eset még 44 ezerre a maximum, de érdekes nekem, hogy amikor ezek a 2-es esetek egyszer csak megtörténnek, utána mindig az van, hogy amúgy hibátlan a vonal a technikusok szerint, akkor most hogy is van ez, a monoton csökkenés nem hiba? :F

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

Új hozzászólás Aktív témák