Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chereiose

    addikt

    Ha hűség nélkül rendelek csak netet a telekomtól ([link] ) akkor az bekötést követően bármikor le lehet mondani, vagy el kell telnie xy időnek? Rövid történetem: Érdre költöztünk, a pesti telekomot pedig lemondtam kötbér terhére (amit mint kiderült elengedtek, mert írtam nekik emailt). Gondoltam ide megrendelem a digit. 1 hónap várakozás után ma kijöttek majd közölték, hogy nem tudják bekötni, mert nincs az oszlopon a dobozban elég hely, így bővíteni kell ami gondolom több hét / hónap. Így most elegem lett, hogy nincs rendes net a házban, ezért azt találtam ki, hogy addig megrendelem hűség nélkül ezt a 250 megás netet, ha pedig jön a digi végre akkor lemondanám, ergó átmenetinek kellene csak. A régi azonosítóm még él, azt mondták telefonon, hogy ugyanez marad az MT azonosítom ha új helyre rendelek is. Ezzel kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy egyrészt amint feljebb is írtam, le lehet mondani a bekötés után akár 2-3-4 héttel is a szolgáltatást (kötbér nélkül, hisz hűséget nem vállalok), másrészt a központban akkor nem szívóznának velem, amiért lemondtam az előző otthonimat kötbérrel, és most lemondanám 3-4 héttel a bekötést követően a netet az új lakcímemen? Habár ha nincs hűségem, akkor jogom van lemondani mindenféle kötelezettség nélkül, ha jól tudom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák