Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DJ. Ru$y

    félisten

    válasz Tigerclaw #84249 üzenetére

    Maradjunk annyiban, hogy a legutolsó vihar óta, ha mikró kimaradás van áram szinten meghal a központ és a rákötött 4G antennák működése is a padlóba áll. Aztán 10 perc mire magához tér a rendszer. Én ezt elmondtam telefonon is, elmondtam az alvállalkozó szerelőjének is (mert az illetékes T-s szerelő be sem akart jönni, állítólag oszlopig jött, utána lesz@rta és átadta az alvállalkozónak), azóta vannak a ''szakadások''. A többi ''fejleményt'' megtalálod leírva, ha visszakeresel a nevemre. Passzolgatják a pöttyös lasztit érdekes, hogy amióta itt volt az alvállalkozó ment a vonal rendesen (nem volt szakadás) erre ma látom, hogy éjszaka eldobta az automatika a dolgot, és a központi vonaldiagnosztikával is látott hibát, szóval itt az ideje, hogy kezdjenek vele valamit, ha 2 évig tökéletesen működött az 50/15, akkor oldják meg, hogy menjen tovább is, felőlem aztán mehet bondinggal is, vagy kábelcserével, vagy ahogy akarják. Az alvállalkozó szerelője azt mondta, hogy itt csodálkozik, hogy kiadták az 50 Mb-et anno, érdekes a viharig hibátlan volt, meg, hogy 700 méteres hurokhosszon felejtsem el az 50 Mb-et, mondtam neki dobjon fel optikát az oszlopra, azt mondta mindenhol lesz optika, már nem 2018-ig, hanem 2020-ig.

    [ Szerkesztve ]

    Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Új hozzászólás Aktív témák