Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Janusz001

    őstag

    válasz yetmanus #83456 üzenetére

    Érdekes, nekem most alap telo, xxl net, valamint iptv családi hd csomag van 2 év hűséggel, ezért fizetek pár ft híján 9000ft -t, persze itt nincs digi/upc, lehet azért több nekem.

    Másik kérdés. Szeretnék még egy stb -t egy olyan helyre, ahol nem megoldható a kábelezés, viszont van wifi, amit egy extenderrel oldottam meg, itt egy medibox dolgozik, ezen keresztül tudok full hd filmeket nézni.
    Nem világos, hogy ez esetben milyen eszközök kellenek, telekom oldalán

    "Vezeték nélküli LAN (Wi-Fi) kapcsolat
    A WLAN technológiák a kommunikációra a rádiós közeget, azaz a levegőt használják.

    Ebben az esetben a HGW-t és az érintett végponto(ka)t UTP-kábellel csatlakoztatjuk a WLAN eszközökhöz.

    Az alternatív hálózat kiépítése során a WLAN adót kell a HGW-hez csatlakoztatni, míg a WLAN vevő(ke)t a végpont(ok)hoz (Set Top Box-(ok)hoz). "

    Tehát akkor kell a telekomtól venni 2 ilyen wlan adót (16900/db) ,egyiket a hgw be, másikat pedig az új helyen létesítendő set top box ba, majd ezeket összelőni.
    A gondom csak az, hogy a jelenlegi stabil wifi kapcsolat csak úgy működik a kérdéses helyen, hogy a telekom általbiztosított hgw wifi jelét egy extenderrel továbbítom, mert amúgy nincs jel.

Új hozzászólás Aktív témák