Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zer0filler

    csendes tag

    Nos most nem fogok visszafelé keresgélni mert nincs hozzá türelmem. Viszont remélem látja az akinek szól.
    Pár oldallal ez előtt volt egy user aki írta, hogy eléggé labilis az oldal betöltés és időnként nem jelennek meg, stb.
    Nos nálam is ez volt a probléma. Már pár hete szenvedek vele és nem tudtam mi a gond.
    Állítgattam a hálókarit, a kábelt kicseréltem, a wint átnéztem, és ma jöttem rá mi a gáz.
    Egy YT videót néztem aminél a wifi dobálja el a netet. Ott a tag fogta az eszközkezelőben a drivert és kiszedte, majd hagyta, hogy eszközkezelő frissítés után újra rakja a win.
    Aztán megemlítette, hogy a Bluetooth-ot kapcsoljuk ki.
    Eszembe jutott, hogy ezt valahol máshol is olvastam, hogy összeakad a BT a hálóval.
    Fogtam kilőttem az eszközkezelőben az alaplapi BT-t és violááá tökéletesen megy minden és nincs akadás.
    Most megfogom és biosban is kinyomom.
    Hát láttam már olyat, hogy a wifi összeakad a kábel nélküli egérrel, meg olyat, hogy mi kell húzni usb-ből a gamepadot mert az akad mással. De ez új volt most.
    Ha esetleg tudja valaki hányas hsz volt az amikor írták a hibát akkor megköszönném a számát, hogy tudjak neki pm-et írni, hogy segítsek.

    Akinek nem inge, ne vegye magára.

Új hozzászólás Aktív témák