Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chester91

    senior tag

    válasz dchard #66330 üzenetére

    Jómagam nem vagyok az, aki pont ezen a területen tevékenykedik. Egy bizonyos folyamatban kapcsolódok bele. Műszerész emberkével diskuráltam erről nem is keveset. A régi, nem a mai szabványoknak megfelelően árnyékolt kábelek sok gondot okoznak. Egyes területeken rendszerint az a verdikt, hogy végül az előfizető tulajdonában levő kábelek teljes cseréje szükséges ahhoz, hogy hosszú távon megbízható legyen a szolgáltatás stabilitása. Persze ez előtt konkrétan minden létező eszközt cserélnek, oszlopot másznak, hogy meglegyen az a konkrét "bűnös". Nem egy esetben teljes központok szakadtak le egyes területeken, amelyekről illetékes műszerésszel egyeztetés után lett a verdikt ez. De úgy érzem beletapostam a kellemetlen részébe, ha úgy gondolod, hogy ez nem felel meg a valóságnak, nem fogom erőltetni az álláspontom. Megosztottam, amit tudok, és amit tapasztaltam, és bizony volt, akinek a belső hálózat átalakítása után számláztak műszerészek. Legyen béke és nyugalom, nem vérre megy a fórumozás :)

    „Az emberiség ostoba nézetei közül a legostobábbak azok, amelyekkel a jó körülmények között élők a szegények szokásait kritizálják” Herman Melville

Új hozzászólás Aktív témák