Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krisztinas

    csendes tag

    Tudom , hogy kicsit kötözködősen fog hangzani.... de szerintem tényleg nem jó itt a fórumban helpdesc-et játszani :)

    Amúgy meg a sebesség csökkenést nem érdemes reklamálni mert ha a szerződésedben elolvasod az apró betűs részt ... vagy a t-online honlapján az általam kiemelt részt... akkor rájössz, hogy ki vagy szolgáltatva...

    "Telefonvonala műszaki lehetőségeinek függvényében a felső határként közölt sebességértéket a ténylegesen nyújtott szolgáltatás nem feltétlenül éri el. A felhasználói hozzáférésen elérhető aktuális sebességértéket az adott vonal műszaki paraméterei és az adathálózat pillanatnyi forgalmi viszonyai határozzák meg."

    Ha kicsit rosszhiszemű lennék , akkor azt is mondhatnám, hogy a t-online helyében eladnám neked a 2 Mb-s netet, és szolgáltatnék belőle 199 Kbit/sec-t... hiszen úgy sem szegném meg a szerzősét amit kötöttem veled :)
    Ha reklamálnál.. azt mondanám hogy a telefon vonalad minősége rossz... ami viszont mondjuk lehet hogy az invitel üzemeltet, így a reklamációddal keresd fel őket... természetesen az invitel meg rám mutogatna mint szolgáltatóra...
    Így végül mindenki másra mutogatna, te gyenge netet kapnál és nekem meg jó pénzt fizetnél érte :D

Új hozzászólás Aktív témák