Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomdriver

    őstag

    A TV Go szolgáltatással van egy kis gondom illetve vele kapcsolatban kérdésem.

    Magenta csomagba párom mobil előfizetése lett bevíve, telefon LG L9 II, android verzió 4.4.2
    (a támogatott eszközök listájában LG L7 II szerepel, a 9 még nem. Ehhez a szoftververzió 4.1.2)

    A másik teló amivel ide csatlakoztam az én Sony Xperia Z2-esem, szoftver verzió 5.0.2
    (a támogatott eszközök listáján ez a készülék szerepel, de 4.4.2-es szoftver számmal)

    A gond pedig az, hogy a TV adás nem indul el egyiken sem. Behozza a műsorújságot de mikor a csatornára klikkelek csak annak lógóját látom, az adás nem jön be. Wifi kapcsolat mellett sem.
    A regisztrációt követően mikor a telókkal egyenként csatlakoztam felismerte őket a szolgáltatás, hibaüzenetet nem írt ki. A regsiztráció azzal az email címmel és hozzá tartozó jelszóval lett végrehajtva, ami a csomaghoz tartozik.

    Az lenne a kérdésem, hogy a támogatottsági listában szereplő és készülékekhez megadott szoftververzió eltéréséből adódhat e ez a probléma, vagy valami más jellegű gond lehet?

Új hozzászólás Aktív témák