Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz n@p@lm #49739 üzenetére

    Battlefield 4 még szépen fut vele, RTS-re meg még jó ideig tökéletes lesz, úgyis csak Company of Heroes 2-t futtatok rajta.
    Abban van már 715 órám :D

    Attól függ mire használja az ember, általános használatra, még 5 évig jó lehet. Ritkán szoktam konfigurációt cserélni, de akkor általában kompletten, és nem eladni szoktam - bár 2009-ben erre is volt példa - hanem a családon belül valakinek leosztani.

    2003 óta a mostani a harmadik alaplapom, valamennyi ASUS volt, 11-12 év alatt három alaplap az igazán nem sok. Az első az, amit a szomszédomnak adtam el 5 éve 32-bites Windows XP-vel együtt. Egyébként közben kapott új alkatrészeket, két SSD-t (Kingston SSDNow V100 64GB teszt és Corsair Force GT , az első 2011-ben a második 2012-ben érkezett. Eredetileg 4670 volt benne aztán kapott egy 6850-est: Gigabyte GV-R685OC-1GD 1GB GDDR5 DX11. HDD-ből három van benne, legújabban egy

    WD 3TB Red IntelliPower 64MB SATA3 WD30EFRX háttértárat kapott a benne lévő két 640 GB-os WD mellé.

    (#49740) ludsimon: A fentiekből látható,hogy folyamatosan költöttem, és költök rá, kapott új FHD-s monitort is, bár az valamennyivel többe kerül mint az előd 80 E árának a felénél.

    Most amikor azt mondtam, hogy vagy megint elköltök félmilliót azt úgy kellett érteni, hogy annyiból lecserélem az alaplapot, a CPU-t, a RAM-ot,a VGA-t és veszek egy új házat meg egy új tápot. Mert időközben lettek olyan extra igényeim, hogyha új gép, akkor már legyen DDR4, hardveres TPM Chip, legújabb m.2 SATA stb... a DDR4 és a TPM miatt esélyes, hogy Intelre kellene váltanom AMD-ről, és az az alaplap ami kitudná ezen igényeimet szolgálni, az 115-130k körül mocorog. Abba meg egy olyan processzor is kell...

    Szerk: nekem fontos, hogy legyen mindenből tartalék, minden részegység márkás legyen. A fentebbi képen látható billentyűzet a Logitech G15-is már 7 éve bírja, és ez a második darab, mert az első szériahibája volt, hogy mállott róla a festék kicserélték. Ha bekrepál a VGA legyen tartalék,

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák