Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz dchard #30661 üzenetére

    Köszi!

    Hűha, ez nekem nem kevés.....

    "Lehet használni saját routert a pirelli és a ZTE mögött is.....A lényeg, hogy a ZTE továbbra is kezeli a voip-ot, viszont a WIFI-t és a PPPoE tárcsázást át tudja venni a saját routered."

    Szóval a falból kijövő telefonkábel megy a saját routerbe, arról megy közvetlenül a net. A saját router össze van kötve a T-s routerrel, arról megy a telefonom és az IPTV is. Jól értem?

    "...nem egyszerű működésre bírni....a ZTE-t egyszerűbb úgy bekonfigurálni, hogy működjön mögötte a router."

    Ez a része ijesztő számomra, mert soha, semelyik routert nem kellett konfigurálnom, jött a T, betette, rákapcsoltam mindent, és működött. Azt sem tudom, hogy kell hozzákezdeni a beállításhoz. Mondjuk előbb biztosan megpróbálok egy ilyen ZTE-re cserélni, ha azzal megoldódnak a gondjaim akkor jó, ha nem, akkor tovább kell lépnem a saját router beiktatására.

    Szóval cseréltessem le erre a ZTE-re a Pirellit? Abban is van 4 LAN port + WiFi, meg telefon-csatlakozási lehetőség, és minden, ami a Pirelliben? Ha tényleg jobb, lecseréltetem.

    Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák