Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    válasz dchard #30283 üzenetére

    Szia, a panaszlevél és az újabb telefonálásnak köszönhetően, ma végre küldtek egy Szakembert, akinek voltak műszerei és rendesen kimérte a vonalat. Az utcai oszloptól nagyon rossz a vonal, valami zárlat is van benne. Állítólag ezt már rég ki kellett volna cserélni a digitális rendszer miatt is.
    Mi már többször kértük, hogy nézzék meg a vonalat, amikor átraktak másik csomagba, akkor is csak annyit mondtak, hogy ez teljesen jó. Pedig jól láthatták az értékeket, akár a központból is, hogy gyenge, zajos a vonal. Ez végig látszódott a Noise Margin (Up/Down) értékeken is, amik 4-9dB között voltak és pár crc error is akadt (59). Ez végig ilyen volt és kénytelen voltam elfogadni, hogy ennyit tud a vonal és a 15Mbit helyett csak 11-12-öt tud, de ez a 7 már nagyon kevés...
    Az router 8 hónap után egyik éjjel, eldobta a kapcsolatot és amikor újraindítottam, akkor csak a Power világított, nem látta a hálózatot sem. A csere routernél is ez volt, de ott még a Lan1-2 világított. A menübe nem tudtam belépni, azt írta, Firmware corrupted (mi nem állítottunk semmit) ez is csak úgy éjjel jött rá.
    Érthető, ha valami tönkremegy, ha gyenge egy vonal, de miért kell minden embert hülyének nézniük és nem veszik komolyan a dolgokat ? Képesek végletekig húzni a hülyének nézést, mindaddig, amíg az ember türelmes velük és csak hangnem váltás után vesznek komolyan. :U
    Most ennyi lenne. Jövő héten kicserélik a vonalat és bízom benne, hogy jó lesz.

Új hozzászólás Aktív témák