Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ForRedGlory

    félisten

    válasz petne #2217 üzenetére

    "Ez a megoldás a leggyorsabb egyébként, mert a lemondás és az új megrendelés párhuzamosan történhet."

    Hát ez az egyik legrosszabb megoldás, hogy párhuzamosan menjen a dolog... Egyrészt mert hamarabb leszedik a vonalról a DSL-t, mint a másik kiépül és mivel technikáról beszélünk mi van ha nem tudják rárakni az új vonalra a netet? Láttam én már sokszor hogy az ügyfélnél pont elfogyott a DSLAM, és próbáld neki megmagyarázni hogy egy napja még volt DSL-e, de másnap már nem rendelhet, mert technikai akadálya van :)
    Max akkor jó a Te megoldásod, ha addig nem mondja le a régi vonalat és DSL-t, amíg az újon ki nem épülnek a dolgok, mert a párhuzamos ügyintézés elég "veszélyes".
    Egyébként meg egy új vonal kiépítése több problémát vet fel. Egyrészt nem ingyenes (szerintem, de ennek utána kellene néznem) a vonal bekötése, másrészt mivel új vonal, kell rá hűségidőt kötni, harmadrészt, ha hűségidős a vonal, akkor nem tud hűségidőn belül mondjuk DSL telefonra váltani (már ha egyszer úgy alakulna). Stb :)

Új hozzászólás Aktív témák