Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vigyory71

    tag

    Megérkezett az SDMC boxaimra (2db) a frissítés, ma reggel el is indítottam. Eddigi tapasztalatok:
    - valóban van Netflix alkalmazás, bár én bevallom nem a boxon fogom használni továbbra sem
    - a menü rendszer számomra egyelőre kicsit lassabb mint korábban a 10-es Android TV-vel volt, de majd meglátjuk változik-e a napi használat során
    - valóban, ahogy írtátok korábban is, eddig a Netflix appon kívül az egyetlen vizuálisan is érzékelhető változás, hogy a hangerő szabályozás visszajelzése alulról átkerült a képernyő jobb oldalára, és kicsit más a design-ja
    - HDMI-CEC működik ugyanúgy, ahogy korábban is a 10-es verzióval

    Minden egyebet majd később tapasztalati úton igyekszem felcsipegetni.

    Én biztosan nem a boxon keresztül fogom nézni az HBOMax-ot, Netflixet, mert számomra rettentő lassú, nehézkes a box működése. Erre a célra Apple TV-t használok inkább, azon nekem legalábbis sokkal kezelhetőbb mindez, ráadásul a NAS-ommal is gördülékenyebb a kommunikációja, így az ott tárolt filmeket is egyszerűbb számomra ezzel nézni.

    A Netflix előfizetésemet sem fogom "telekomosítani" mert van hozzá társítva vendégfiók, amit nem akarok elbukni, márpedig a harmadik fél által (pl. Telekom) számlázott Netflix előfizetés ezzel is járna. Szóval maradok a régi módszereimnél, úgy tűnik.

Új hozzászólás Aktív témák