Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szgaborsz

    tag

    Új előfizetőként 1 hónapja használjuk a Sei Robotics féle androidos boxot, Digiről váltottunk. Azóta minden bekapcsolás kb. 5 perc, folyamatos karikázás, bejön az adó, de az információs feliratok nem tűnnek el, aztán megpróbálok csatornát váltani, nagy nehezen sikerül, és láss csodát eltűnnek a feliratok, lehet tévét nézni. Az alsó négyzetekben megjelenő csatornák csak szürkék, némelyeket betölti, de ez is esetleges, használhatatlan. Ez a jelenlegi helyzet, de naponta változik, előtte random kiugrált a főmenűbe, lefagyott, a gyors csatornaváltásokról leszoktam, mert akkor tuti a lefagyás, aztán csak az újraindítás segít. Kipróbáltam minden trükköt, reset, boot, gyári beállítások kb. ezerszer, gyorsítótár törlés, a következő bekapcsolásig jó, aztán kezdődik minden elölről. Ha én így végezném a munkámat, ahogy ezt a boxot a fejlesztők létrehozták, már rég éhenhaltam volna, esetleg lenne esélyem az utcán tengetni a rongyos életemet. Bejelentem, de nem sokat várok tőle, olvasva az eddigi tapasztalatokat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák