Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz sziszi-fuszi #131090 üzenetére

    Egy átlagfelhasználónak semmi, értelme a 2000-es csomagnak. Előnye nem lesz belőle (az 1000 is bőven elegendő - azt sem fogja kihasználni, talán még több gépen sem a döntő többség). Nekem is alapból kevesebb csomagi s elég lenne, a feltöltés miatt lett választva az 1000-es. (ugye nem mindegy). Nem mintha feltétlenül kihasználnám, de bármikor jól jöhet. 1 Gbit hálókártya, azért már elég elterjedt, de otthoni hálózatot, nem biztos, hogy tudja - nekem pl 50 mbit-es volt a ruterem, ami sokáig elég is volt, mert nem volt nagyobb csomag, meg max papíron lett később 100-as, de felben nem tudom mennyit tudott, így már akkor cseréltem - hátha pár éven belül lesz optika is... hát erre eddig kellett várni... de jó, hogy már meglett minden, és nem utólag kell ezen gondolkodni.

    Na most, egy 2,5-ös háló kártya, átlagfelhasználónak, szerintem felesleges. Ilyen sebességeknél pillanatok alatt lent vannak már a cuccok. Előbb lehet hardware korlát (2000-hez már bőven ssd kell, még kevesebbhez is).

    Akinek meg kell, az meg úgyis megfogja venni mindegy, hogy pár százzal, vagy ezerrel drágább-e.

    De én ismerek, olyant is akinek a 30-as net is elég, mert annyi is elég neki, 50-en sem fog többet használni. minek váltson 50-re...

    Amúgy én 50-ről anno (rézen) azért váltottam 100-ra, mert 200-400 ftal olcsóbb volt, mint a korábbi csomag/ok.
    Le-ben ugyan nem volt változás. (egy ér pár miatt, többet nem lehetett... de utólag nem is baj). Felben viszotn 3xos volt...

    Mindenkinek egyéni, kinek milyen kell, vagy milyen nem kell.

Új hozzászólás Aktív témák