Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sziszi-fuszi

    senior tag

    válasz kopa1 #129701 üzenetére

    Sok mindenben egyetértünk! DE! S nagyon ott DE! Kétlem, hogy a tartalomgyártók adnak ilyen pocsék minőséget. Gondolok itt az alacsony bitrátára (ami persze csupán az egyik paraméter). Mert akkor minden platformon egyformán ocsmányak lennének. De nem így van. Nem értem pl. a HD csatornák számának meglehetős korlátját, hiszen van olyan is (legjobb tudomásom szerint a T-nél is) amit nem HD-ban továbbítotok, de abban kaptok mégis SD-ben kapják az efik. Ugyanakkor a kritikámban benne van az is, hogy a használatban lévő boxok (nem az új droidosra gondolok természetesen), meglehetősen rossz és avult hardvert tartalmaznak. Az 1 millió, 100 millió és milliárd csak számok. Főleg abban a nagyságrendben ahol a T is toporog. Hiszen a bevételek is ilyen nagyságrendűek nem csak a kiadások. S igen, elvárnám, hogy egy elavult rendszert a lehető leghamarabb cseréljenek le. Pusztán azért is, mert kiszolgálta magát. Megszolgálta az árát. Magyarán be kellett hoznia azt amit terveztek vele. Ha nem így lenne akkor már régen abbahagyta volna és fel is számolta volna ezt az üzletágat a T. Nem így tette. Élek a gyanúval, hogy azért mert hozta az elvárt nyereséget és még a felett is. A vegyes hálózat (sebességbeli differenciák) műszakilag már nem indokolnák azt, hogy úgy legyen, ahogy jelenleg működik. S mindezeket mondom úgy, hogy jómagam lelkes és hűséges T ügyfél vagyok sok-sok évtizede. A tv minőségét csak kritizálni tudom, pedig nem vagyok az a fajta akinek csak az UHD a megfelelő. De a HD adások majd 40 éves megjelenését követően, jó lenne már elfelejteni az SD-t. De lehet én vagyok túl igényes? Remélem, hogy nem!

    Mi alá kell írás?

Új hozzászólás Aktív témák