Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Üdv mindenkinek,

    Segítséget kérnék, táv internet elérés javításban vagyok, szóval nem tudok minden tesztelni, meg nem vagyok ott ahol a gond van. Fura mert eddig ilyesmivel nem találkoztam.
    Adott egy T-com ADSL és most jött el az idő, hogy wifi-vel legyen felturbózva a hálózat. Lett véve egy új router, hogy legyen wifi, de nem tudtunk csatlakozni.
    Modem: ADSL 2+ modem, DSL360r
    Az öreg router amivel van internet: SMC7004vbr Barricade
    Tp-Link router amivel nincs kapcsolat: TL-WR940N
    PPPOE kapcsolat van, de az új routerrel nem lehet kapcsolódni. Az öreg SMC-vel nincs gond, de ott nincs wifi.
    Próbáltuk még azt hogy a meglévő felállásba dugjuk az új routert. adsl->smc->tplink/dynamic ip, de így sem lett belőle semmi. Vannak esetleg ötlek mi okozhatja a problémát, mivel lenne érdemes próbálkozni?
    Amit próbáltunk és nem segített: IPv6-ot letiltottuk
    Alap IP kiosztást megváltoztattuk 192.168.0.1-ről 192.168.31.1-re.
    Mindenféle "Wan Connection Mode" ot kipróbáltunk.
    Router emulációt találtam itt és nézegettem miközben telefonon kerestem megoldást a problémára.
    Ilyeneket találtam még az advanced beállítások alatt amiket nem tudom segíthetnek-e:
    "MTU Size (in bytes):
    Service Name:
    AC Name:
    Egyéb PPPOE IP beállítások vagy valami egyéb DNS beállítás segíthet?"

    Esetleg a T-Com cserél-e ilyen esetben ingyen modemet ami már valami modernebb darab és sgároz wifit így az egész macerát el lehetne kerülni? Vagy egy új modemmel lehet menne a tplink router?

    Előre is köszi!

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák