Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marci112233

    őstag

    válasz qnadam #101360 üzenetére

    Sajnos nekem másik alternatíva az Invitel ahol a net 15/2-es de az sem hozta megfelelően azt a sebességet, és még szakadozott is. De TV szolgáltatás is csak 34 csatorna volt analóg adásként. Ezért váltottunk róla T-re.TV-vel nincs is gond, csak a net ami harmatgyenge. Tavaly tavasszal az Elketronet elkezdte lerakni az optikai kábelt, de nem értek végére azóta sem. Amikor csinálták az egyik fejes azt mondta maximum november végén már üzemelni fog, de szeptember végére volt eredetileg tervezve kiépítés és üzemelés. Ehhez képest, a főgerinc és az elosztóközpontok nagy része kész, de egy házhoz sem álltak be. De szerelőt/telepítőt sem látni november közepe óta a faluban.
    T-s szerelőt is kérdeztem már nem-e fejleszt falunkban közeljövőben a Telekom, de azt mondta nem valószínű még pár évig.

    Na meg kérdésem volna. Miért van az hogy ADSL2+ net ami 10/1-et tud nálam, miért lassul le annyira hogy böngészni sem lehet a neten ha fut az utorrent, de nem letölt csak seed-el? Ezt ezen a héten kezdte el. Korábban 3 gépen is ment így az utorrent, plusz még TVGO-val néztem is a TV-t, de akkor nem volt jelen a gond.

    Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

Új hozzászólás Aktív témák