Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kabel15

    aktív tag

    Hétvégén voltunk megnézni pár TV-t. Köztük a W805 öt is. Sajna folyamatosan 3D ment rajta így a kép tisztaságát annyira nem tudtam megállapítani. Viszont folyamatosan adtak a videók között egy SONY logot és az mögött ugye fekete háttér van, ott elég szép volt a feketéje. Bár egy nagy áruházban volt és piszok zavaró volt a fény. Elmentünk megnézni a Samsung TV ket is. Ki volt állítva egy F6500 47" is éppen a Hobbit egyik trailere ment rajta, volt egy jelenet amin az egyik hobbit vagy törp, elbújik egy oszlop mögött és a sárkány a háttérbe így be mászik. Nem tudom milyennek kéne lennie annak a sárkánynak de itt csak egy fekete paca volt, élesek voltak a kőrvonalai, de ha a szeme nem világít azt hiszem hogy egy papír darab. Totál egy színű fekete volt az egész. Na és itt jött a lényeg. Semmit se mondtam a páromnak előtte, hogy melyik TV mit tud melyiket nézegetem. És miután végig sétáltunk az LG és Samsung tévék előtt azt mondta, hogy mennyünk vissza a SONY hoz mert annak sokkal szebbek voltak a színei, és az nem zavarta :))
    Szóval ha valaki laikus a témában akkor sokkal könnyebben tud ezek szerint dönteni :D
    Lehet, hogy ő fogja kiválasztani a következő TV-t :D Bár lehet akkor egy rózsaszín ORION unk lesz :DDD

    UI: Meg kéne nézni ezen a TV-n sötét szobai körülmények között mondjuk egy StarWars jelenetet vagy egy Batman Sötét Lovag részt. Ahol az egész film hangulata ilyen komor. Mert ha folyamat jégkorszak meg ilyen agyon színezett filmeket nyomnak, ott nem fogok rájönni milyen is a feketéje :/

    Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

Új hozzászólás Aktív témák